Yhteystiedot

Anssi Savisalo, palvelupäällikkö, Sito Oy
+358 41 5389 353
anssi.savisalo@sito.fi

Sanna Mäyrä, asiakkuuspäällikkö, Sito Oy
+358 40 5812915
sanna.mayra@sito.fi

Juha Liukas, Johtava asiantuntija, tietomallinnus, Sito Oy
+358 40 725 8103
juha.liukas@sito.fi

Ossi Ikävalko, erikoisasiantuntija, geologi, GTK
Puh. 029 503 2121
GSM: 050 3492 982
ossi.ikavalko@gtk.fi

Hilkka Kallio, geologi, GTK
GSM: 0400 537 758
hilkka.kallio@gtk.fi

 

Liikenneviraston ja kaupunkien yhteyshenkilöt:

Päivi Ahlroos, Espoon kaupunki
paivi.alhroos@espoo.fi

Markku Savolainen, Helsingin kaupunki
markku.savolainen@hel.fi

Tarmo Savolainen, Liikennevirasto
tarmo.savolainen@liikennevirasto.fi

Jori Lehtikangas, Tampereen kaupunki
jori.lehtikangas@tampere.fi

Heikki Kangas, Vantaan kaupunki
heikki.kangas@vantaa.fi

Lisää tietoa KIRA-digistä: kiradigi.fi